Wojtek Tracewski – Wrocław, 25 września 2012

tracewski-o-smierci-i-odrodzeniu-wroclaw

Najnowsza książka Lamy Ole Nydahla „O śmierci i odrodzeniu” będzie tematem spotkania z Wojtkiem Tracewskim w klubie EMPiK w Renomie we Wrocławiu.

Spotkanie z Wojtkiem Tracewskim, tłumaczem książki oraz nauczycielem buddyjskim, odbędzie się we wrocławskim klubie EMPiK w Renomie, ul. Świdnicka 40 we wtorek 25 września 2012 o godzinie 17.oo.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia »

Dokąd odchodzimy? Co czujemy, gdy umieramy? Czy możemy umierać świadomie? Buddyzm tybetański posiada, popartą doświadczeniem medytacyjnym praktykujących, szczególną wiedzę na temat śmierci i procesu umierania. W swojej książce Lama Ole Nydahl w sposób zrozumiały dla naszej kultury wyjaśnia, jak każdy z nas może wykorzystać buddyjskie nauki, aby lepiej żyć i lepiej umierać. Opisuje, czego możemy oczekiwać w momencie śmierci i w jaki sposób się do niej przygotować – jak pozbyć się samemu lęku przed nią i jak pomóc w tym innym. Pokazuje, że śmierć to naturalna kolej rzeczy i powinniśmy ją traktować jako część życia. Zrozumienie tych procesów pozwoli nam patrzeć bez obaw w przyszłość i stać się prawdziwym źródłem wsparcia dla otoczenia.

Więcej informacji o książce »